Про компанію

Про компанію

Група Компаній Ембер була заснована і почала своє просування на українські ринки в 2008 році. На сьогоднішній день ми можемо сміливо стверджувати, що гідно пройшли шлях еволюції від невеликої фірми до серйозного підприємства.

Сьогодні ми є багатопрофільною виробничо-дистриб’юторською компанією, яка впевнено закріпила свої позиції на ринку і є постачальником продукції і послуг для провідних підприємств країни.

Основні напрямки роботи компанії:

 

EMBER TELECOM, в рамках якого компанія займається поставками обладнання та продукції для телекомунікаційних і цифрових мереж. Ми працюємо як з великими інтернет-провайдерами, так і з приватними клієнтами (кінцевими споживачами), забезпечуючи їх високоякісним обладнанням від провідних світових виробників, а також комплектуючими власного виробництва, кабелями, інструментами та іншої необхідної для прокладки мереж продукцією.

 

EMBER OIL — підрозділ, що спеціалізується на поставках (оптових і роздрібних) промислових і автомобільних мастил, герметиків, компаундів і промислових клеїв. Даний напрямок роботи нашої фірми допомагає забезпечувати безперебійну та ефективну роботу різних видів промислового обладнання, компресорів, двигунів внутрішнього згоряння, гідравлічних систем, редукторів.

 

EMBER TRANSPORT — напрямок, завданням якому діє виробництво та реалізація запчастин для муніципального та вантажного транспорту. В рамках цього напрямку ми поставляємо якісні запчастини до автобусів, тролейбусів і трамваїв таких відомих марок як «Богдан», «Еталон», «ЛАЗ», «ЗиУ», «Антонов», «МАЗ», «IKARUS», «AUTOSAN», «ЮМЗ», «TROLZA», «Skoda», «ЮТОНГ» та інших.

 

EMBER CHEMISTRY — структурний підрозділ компанії Ember Chemistry забезпечує народне господарство країни всіма необхідними товарами і продуктами хімічної індустрії. Спеціалізація на постачання наступних компонентів: йодатів калію, фероціанідів калію, літієвих електролітів, триполифосфата натрію, карбідів кремнію. Через своїх надійних партнерів маємо свої представництва в Польщі, Німеччині, Чехії, Індії, Китаї


КОМАНДА

ЯКІСТЬ

РЕЗУЛЬТАТ

Не зупиняючись на нинішньому рівні розвитку, ми продовжуємо динамічне зростання і розширюємо горизонти наших можливостей. Прагнучи до максимально повного і якісного задоволення попиту на наші товари і послуги, ми вдосконалюємо роботу в існуючих сферах діяльності, а також відкриваємо нові напрямки функціонування.

Завдяки злагодженій роботі молодого колективу, компанія швидко реагує на зміну тенденцій ринку, ми маємо ряд істотних переваг перед конкурентами. Серед них:

  • використання в роботі новітніх розробок в IT сфері;
  • власна розвинута інженерно-технологічна база;
  • гнучка цінова політика, знижки постійним клієнтам і оптовим покупцям;
  • стабільна індивідуальна логістика;
  • комплексний підхід до прийняття та виконання управлінських рішень;
  • наявність корпоративної культури в компанії, що дозволяє колективу діяти злагоджено і чітко, максимально ефективно виконувати поставлені завдання.

Група Компаній Ембер здійснює доставку продукції по всій Україні будь-яким зручним для клієнта перевізником.

Ми – компанія, відкрита для співпраці, що вітає нові ідеї взаємовигідного бізнесу і партнерства.

Якщо ви хочете бути клієнтом або партнером нашої компанії – зв’яжіться з нами зручним для вас способом або замовте зворотний дзвінок і отримаєте кваліфіковану консультацію з усіх питань.

Раді бачити вас в родині «Ембер»!