Звернення від СЕО ГК «ЕМБЕР» Івана Верещаки

Possim virtute omnesque ea ius, nibh maiestatis assueverit ea pri. Erant argumentum vel ne. Id tale atqui everti nec, nam habeo ullum consetetur ne, ferri expetendis ius te. Ut vel aeque vivendum menandri, amet facer aperiam sit eu. Nam ludus inimicus. Eos ne dicta errem alterum.

20 03-2020
Звернення від СЕО ГК «ЕМБЕР» Івана Верещаки

Шановні партнери!

Ми високо цінуємо давню історію наших добрих, професійних та продуктивних відносин! Ми разом з Вами неодноразово переживали падіння економіки та змогли вистояти. Нас не зламали події на Донбасі та в Криму.

Важка ситуація у світі, пов’язана з пандемією короновірусу (COVID-19), змушує багатьох переживати та хвилюватись, піддаватись панічним настроям.

Сьогодні багато світових компаній стоять на межі прийняття непопулярних, але вимушених рішень: призупинити роботу, скоротити персонал, розірвати контракти з партнерами та спробувати перечекати кризу.

Однак запевняємо Вас – кризу перечекати неможливо. Її можна тільки подолати! Подолати своїм особистим прикладом, своєю щоденною працею, своєю вірою в партнерів та в справу, якій ми всі віддані та яка нас об’єднує!

Від наших дій сьогодні залежить наше завтра.

Як у часи добробуту, так і у часи кризи, перш за все, важливо зберегти взаємоповагу, взаємопідтримку, ввічливість та терпимість один до одного. Адже зірвавшись у прірву непорозуміння, паніки та істерії ми ефективніше будь-якого вірусу піддаємо знищенню і без того незрілу економіку нашої країни. В умовах можливого виникнення перебоїв із своєчасним відвантаженням товарів, затримками оплати та іншими вісниками кризи, ми розраховуємо на Ваше розуміння та терпимість, адже наша команда здійснює все можливе для забезпечння якісного та своєчасного обслуговування.

ГК «ЕМБЕР» залишається вірним партнером та слідує своєму головному принципу –
«Не підставляй партнера – Підстав плече!».

З повагою,
СЕО ГК «ЕМБЕР» Іван Верещака

«Борітесь – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!»

Т.Г. Шевченко

Related article

 • З Днем Захисника України
  14 10-2022
  З Днем Захисника України

  Шановні Захисники України! Дякуємо Вам за відвагу, мужність та за кожен новий день! Ви – щит і міць нашої країни та всієї Європи! Група Компаній Ембер

  Читати далі...
 • Найпопулярніший зварювальний апарат для оптичних волокон
  01 07-2022
  Найпопулярніший зварювальний апарат для оптичних волокон

  Апарат зварювальний DVP-740 дозволить зварювати оптоволоконні кабелі будь-яких типів. Інтерфейс російською мовою, прийнятна ціна, тривалий період роботи від батареї, плюс можливість працювати з двох сторін апарату – роблять модель DVP-740 просто незамінною. Дозволяє зробити зварювання оптики у важких місцях...

  Читати далі...
 • Харчові мастила Molykote
  29 06-2022
  Харчові мастила Molykote

  Мастильні матеріали, що використовуються при обслуговуванні ліній виробництва продуктів харчування, повинні відрізнятися високим ступенем безпеки. Потрапляння мастила в їжу може значно погіршити смакові якості продукції, спричинити масові отруєння. Виключити можливі негативні наслідки дозволяє використання мастильних матеріалів Molykote, які мають...

  Читати далі...